http://pasifgeliriyigelir.com/

Magazanizi asagidaki linki kullanarak acarsaniz 2 yerine 3 hafta ucretsiz deneme suresine, ve ilk uc ay yuzde 10 indirime sahip olacaksiniz!

http://www.shopify.com/botego

Eğitimlere Katıl : https://goo.gl/2qfN4Z
Facebook Grubuna Katıl: https://goo.gl/vcH2HU
Youtube Kanalına Abone Ol: https://goo.gl/uvFqfd
Soru-Cevap Sitemize Katıl: https://goo.gl/LRAkma
Mail Listesine Kayıt Ol: https://goo.gl/arHNxe

source

33 COMMENTS

 1. Hocam gittigidiyorda bu işi yapmaya başlayacağım da o aracıyı bağlama işini nasıl yapıyoruz? Mesela diyelim bize sipariş geldi mail olarak. Biz kod mu yazıyoruz, otomatik olarak alibaba da mı satılıyor

 2. Merhabalar Ekim Bey,
  Ali express ten değil de bizden alım yapacak olmalarının en büyük sebebi anladığım kadarıyla termin/teslim süresi, peki biz fiziki olarak almadığımız bir ürünü nasıl Amerikadaki müşteriye Ali Expressten daha hızlı teslim edebilmeyi vaad ediyoruz… atıyorum amazon.com da açacağımız mağazamız yada hesabımız üzerinden?
  Thanks in advance

 3. Bir şeye değinmek istiyorum şimdi amerikadan bir müşteri ürünü aldı ve bende aliexpres den onun iletişim bilgileri işe aldım sonra müşterim ürünün nerde olduğunu takip etmek istiyor bunu nasıl ayarlıyoruz

 4. Çinden aldıgimiz urunler bize ulasiyor mu yoksa cinde depoda mi bekliyor. Orada bekliyorsa bu urunleri ne zamana kadar cinde tutabiliriz.
  Ya da bu cindeki kisilere ne kadar nasil guveniriz

 5. Abi merhaba öncelikle yaşım 16 bu işi nasıl yapabilirim ön ödemeli kredi kartım var o olur mu yurtdışından filan ürün alıyorum bazen o kart ile aliexpres gibi yerlerden olur mu abi ????

 6. İlginç olan. Elimizde olmayan bi ürün var. Aliexpressten talep ediyoruz. Belki bir haftayı bulacak bize ulaşması. Bunu nasıl amazondan satacaz ki bi günde. 🤔

 7. Merhaba Nazım Bey ben Amerika'da yaşıyorum ve ev hanımıyım. Uzun zamandır shopify dropshipping i araştırıyorum ve bende başlamaya karar verdim. Öncelikle sormak istediğim ads eklemede en az ne kadar ücret gerekli ya da sıfır maliyetle shopify sitesi açıp ürün satabilir miyim ? Birde başlayan birçok Amerikalı üzerinde marka olan ürünlerin satılmaması gerektiğini mahkemelik olunabileceğini söylüyor. Sizin videonuzda markalı ürünler gördüm siz marka sahipleriyle benzer problemler yaşadınız mı ?

 8. İyide bizden çok daha iyi interneti ve teknolojiyi kullanan amerikalılar. Bunları bilmiyor mu? Sadece iki tıklayıp daha ucuzunumu araştırmasın adam. Onlar Aliexpresi felan atlamıştır bim bir türlü yeni siteleri çözmüşlerdir 🙂 bana pek mantıklı gelmedi açıkcası.

 9. Anlamadığım bi şey var. Gösterdiği ürünü araştırdım amazon ve aliexpress fiyatlarına baktım. Şu anda 22.45$ a AliExpress te satılıyor Amazon da ise 29.99 dolara satılmakta. Burada 50$ cepte demiştiniz. Bana bunu satmak pek mümkün gelmiyor açıkcası. Bi insan ne kadar para kazansa da, ki bu adam puro içtiği için bunları bilecek 30 dolara AMAZON dan alcağı şeyi neden 50$ a alsın? Bilen varsa lütfen yorum yazabilir mi ?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here